Aktualności

2019-10-31
ROCKIZ Centrum Wspinaczkowe w Izraelu
Kompleks wspinaczkowy ROCKIZ w Izraelu jest już otwarty i gości setki wspinaczy dziennie! Trudno się dziwić, kiedy w jednym miejscu można wybierać spośród tak wielu wspinaczkowych atrakcji. Największą część zajmuje wspinanie z liną, nawet do 15,5 metra wysokości, skąd można przejść do wspinania w dachu jeżeli masz jeszcze siłe... :) Dla fanów krótkich wstawek jest też boulder a dla dzieci systemowe ścianki FUN CLIMB. Na deser dwupiętrowy park linowy o różnego rodzaju trudnościach dla każdego! 
13 Września odbyły się tutaj Mistrzostwa Izraela w prowadzeniu, w każdej kategorii wiekowej. Po więcej zdjęć zapraszamy do galerii.
2019-09-03
Murall Krakowska - Największa bulderowania w Polsce
Zdecydowanie jest to największa boulderownia w Polsce. Dokładnie 1034 m2  powierzchni wspinaczkowej w tym 11to metrowa jaskinia (wysoka na 6m) z podwyższonym materacem, 20 m wiraż do nabiegowych lub czujnych boulderów, oddzielona strfa dla dzieci i wiele wiele więcej ! Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii :)
2019-01-28
Moonboard na warszawskim Murallu.
Na początku marca Centrum Wspinaczkowe Murall w Warszawie wzbogaciło swoją strefę treningową o Moonboard. Bardzo nam miło, że podczas kolejnej rozbudowy poprosili nas o jej wykonanie. Autorami grafiki na Moonie są ‘Takie Pany’.
https://www.facebook.com/takiepany/ 
https://www.facebook.com/CentrumWspinaczkoweMurall/  

Wspina się Michał Marines Łodziński